Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14

Alışveriş

Siparişlerinizi verirken sipariş vereceğiniz her bir ürünün üstüne tıklayarak açıklama kısmını okuduktan sonra siparişinizi veriniz. Ürünlerin farklı renk ve bedenleri mevcut olabilir.

 

Her bir ürün sayfasının içerisinden o ürün ile alakalı alınması gereken minimum adetler yazmaktadır. Sipariş verirken en az bu adet veya daha fazla  miktarda ürünü sepetinize eklemelisiniz.

 

Verilen siparişler en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.

 

Siparişini verdiğiniz ürünün stok adetlerinde sorun var ise ve ücretini ödemişseniz; ödediğiniz tutar kartınıza geri yatırılır. Ücret iadesinin kartınıza yansıma süresi yaklaşık 15-10 gün arasındadır.

 

Satışlarımız toptan olduğu için alışverişinizin minimum adetlerde alınması gerekmektedir.

 

Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile şirket anlaşmamız olduğu için normal kargo ücretlerinden yaklaşık olarak %50 civarında daha uygun fiyatlar ile gönderim sağlanmaktadır.www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim