Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14

Hakkımızda

İstanbul Toptan Ticaret 2000 senesinden beri Eminönü Tahtakale'de birçok sektörde ithalat ve ihracat yapmış bir firmadır. www.istanbultoptanticaret.com internet sitesi 2009 senesinde kurulmustur. İnternet ortamında ithal ettiğimiz ve kendi ürettiğimiz ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmaktayız.

Sağladığımız güven ve uygun fiyat garantisiyle yıllardır hizmet sunmaktayız.

Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve sistem bir çok firmaya örnek olmuştur. Lokomotif sayılan firmamız sayesinde farklı anlayışlar günden güne E Ticaret 'e girmektedir.

 

Türkiye'nin En Büyük Toptan Alışveriş Sitesi

İstanbul Toptan Ticaret, internet ortamında sunduğu ürünler ile toptan sektörünün değişmez şirketi olmuştur. Sektörün İLK'i olarak başlayan maceramız EN BÜYÜK olma ipini göğüslemiştir. Sadece Türkiye'de değil bir çok ülkede toptan alışveriş sitesi olarak belirli konuma yükselmiştir.

 

FİRMA BİLGİLERİMİZ

 

MY GRUP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 178474 / 5

Vergi No: 627 098 4893

Mersis No: 0627098489300001www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim