Neden İSTANBUL TOPTAN TİCARET?

  • Tarih |

İstanbul Toptan Ticaret, yıllardır sektörün içinde olan bir firma olarak yoluna devam ediyor. Sektöre yön veren öncü kuruluşlardan olan firmamız son yıllarda E-Ticaret sektörüne yaptığı yatırımlarla da adından söz ettiriyor.

İstanbul Toptan Ticaret 2000 senesinden beri Eminönü Tahtakale'de birçok sektörde ithalat ve ihracat yapmış bir firmadır. www.istanbultoptanticaret.com internet sitesi 2009 senesinde kurulmustur. İnternet ortamında ithal ettiğimiz ve kendi ürettiğimiz ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmaktayız.

Sağladığımız güven ve uygun fiyat garantisiyle yıllardır hizmet sunmaktayız.

Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve sistem bir çok firmaya örnek olmuştur. Lokomotif sayılan firmamız sayesinde farklı anlayışlar günden güne E Ticaret 'e girmektedir.

 

Türkiye'nin En Büyük Toptan Alışveriş Sitesi

İstanbul Toptan Ticaret, internet ortamında sunduğu ürünler ile toptan sektörünün değişmez şirketi olmuştur. Sektörün İLK'i olarak başlayan maceramız EN BÜYÜK olma ipini göğüslemiştir. Sadece Türkiye'de değil bir çok ülkede toptan alışveriş sitesi olarak belirli konuma yükselmiştir.

İstanbul Toptan Ticaret'te tüm ürünleri toptan olarak en ucuz fiyat ile satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı bulunduğu gibi tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo avantajları bulunmaktadır.

Toptan ürünlere outlet imkanı getiren İstanbul Toptan Ticaret; sezon sonu ürünleri veya stok fazlası tüm malzemeleri siz değerli müşterilerimize en ugyun fiyatlarla sunmaktadır.

Toptan Al Ucuza Al; İstanbul Toptan Ticaret'te devam ediyor...