Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Kinetik Kum
  • Kinetik Kum

Kinetik Kum

Kod: YVZ246

18.75 TL + KDV

Piyasa Fiyatı: 41.53 TL + KDV

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Kinetik Kum

 

KİNETİK KUM (% 98 SAF DENİZ KUMU)

‘’KÜÇÜKLER İÇİN OYUNCAK, BÜYÜKLER İÇİN EĞLENCE’’

Teknoloji günden güne değişiyor ve son geliştirilen teknoloji ile harika bir ürünü değerli tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.

Kinetik kum çocuklar için oyun hamuru, yetişkinler için hem stres atmak hem eğlenmek amaçlı kullanılır. Antimikrobiyal, antialerjiktir ve natüreldir. Gluten içermez, ellerinizde kalıntı bırakmaz ve yapışmaz. Kinetik kum taneleri sadece birbirlerine yapışır.

Sıkıştırılıp bir top haline getirildiği zaman pürüzsüz bir görüntüye sahip olan materyal, parçalandığında ya da yer çekimine maruz kaldığında parçalarına ayrılarak akış sağlıyor. Kopan parçalar arkasından küçük parçalar kopararak uzaklaştığı için yavaş ama sürekli bir akış sağlıyor. Bu nedenle adı kinetik kum yani hareketli kum olarak belirlenmiştir. 

Kinetic kum çocukların psikomotor için de oldukça etkilidir.

Çocuklarınız denizde kum ile oynarken ne kadar eğlendiklerinin farkındasınız. Fakat güneşin yoğun ısısının zarar vermemesi için çocuklarınız kısa süreli olarak bu eğlenceyi sürdürebiliyorlar. Şimdi ise sadece yaz mevsiminde ve deniz kenarında değil, evinize getirilen bu harika oyuncağı siz de çocuklarınızla birlikte oynayarak eğlenebilirsiniz.

‘’DENİZ KUMU KEYFİ ARTIK EVİNİZDE’’

Kutunun içinde 1 kilo kum olup renkli çeşitleri mevcuttur.

ürün paket içinde karışık renkte gönderilir

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır