Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Mickey Puzzle Yerleştirme Albümü

Mickey Puzzle Yerleştirme Albümü

Kod: ATS 594

17.37 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 500 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Mickey Puzzle Yerleştirme Albümü

 

Çocukların el becerisini geliştirmeye yönelik olarak üretilen puzzle oyuncaklarının yeni modellerinden olan Puzzle Albüm sevilen karakter Mickey Mouse ile buluştu. Özel olarak ahşap malzeme kullanılarak üretilen puzzle albümün içerisinde çocukların yerleştirmesi için ayrı ayrı parçalar bulunmaktadır. Parçalar yerlerinden çıkarılarak çocukların bu parçaları deneme yanılmaya yoluyla yerlerine yerleştirmesi istenir.

 

Puzzle oyunu ile birlikte çocukların el becerisi gelişirken zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunulur. Ayrıca el göz koordinasyonu salamayı gerektiren Puzzle Albüm çocukların hem eğlenmelerini sağlayacak hem de zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunacak.

 

Akıl zeka oyunlarının çeşit ve toptan fiyatlarda öncüsü olan İstanbul Toptan Ticaret, bu yeni ürünle de müşterilerini kazançlı alışverişlerle buluşturmaya devam ediyor. 

Çocukların zevkle ve keyifle oynayacağı oyuncak çeşitlerimiz uygun fiyat politikası sayesinde satışa çıkarılan yerlerde hem dikkat çeker hem de fiyatı sayesinde sürümlü alışverişlere imkan verir.

Kaliteli malzeme ile üretilen çeşitlerimiz ayrıca orijinal kendi kutusunda sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Türkiyenin En Büyük Toptan Alışveriş Sitesi istanbultoptanticaret.com "Toptan Al Ucuza Al" sloganı tüm sektörlerin en büyük tedarikçisi olmaya devam ediyor.

 

Ürün Ölçüleri

Boy:22cm  En:22cm

 

Renk Seçenekleri

Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilir.

 

Akredite Kuruluşça, Bu Oyuncak İçin Uygun Yaş Kategorisi 3 Yaş ve Üstüdür.

 

 

Ürünlerimiz Toptan Olup Kontrol Edilerek Anlaşmalı Kargolarla Gönderilmektedir.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır