Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Toptan Ahşap Kum Saati
  • Toptan Ahşap Kum Saati
  • Toptan Ahşap Kum Saati
  • Toptan Ahşap Kum Saati
  • Toptan Ahşap Kum Saati

Toptan Ahşap Kum Saati

Kod: S8118-3474

18.13 TL + KDV

Piyasa Fiyatı: 25.34 TL + KDV

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 500 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN AHŞAP KUM SAATİ

 

Toptan hediyelik eşya ürünlerini en ucuz fiyat ile bulabileceğiniz adres İstanbul Toptan Ticaret yepyeni bir ürün ile daha sizleri buluşturuyor. Kum saati ahşaptan üretilmiştir. Organik bir ürün olan kum saatinin içerisinde bulunan kumlar ürüne göre farklı renklerde bulunmaktadır.

 

Ahşap kum saati uygun fiyatlı olduğu için satış yapacağınız yerlerde cironuzu artırmaya yarayacak. Ayrıca şık bir ürün olması satış yerlerinizdeki kalitelinezi de artıracak. Ürün farklı model ve farklı renkli kum ile üretildiği için müşterilerinizin hemen dikkatini çeker ve satın almaya iter.

 

Sadece toptan olarak satılan ürünlerimizin tamamını 12 taksit imkanı ve ücretsiz kargo avantajları ile satın alabilirsiniz. Diğer toptan hediyelik eşya ürünlerini incelemek için linke tıklayınız: https://www.istanbultoptanticaret.com/toptan-hediyelik-esya

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   Yükseklik: 17,5 cm

   Genişlik: 8,5 cm

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK MODELLERDE GÖNDERİLİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Software,Design & Development: Webimonline

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır