Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Kalp Model Ahşap Ayna
  • Kalp Model Ahşap Ayna

Kalp Model Ahşap Ayna

Kod: DGN0619

5.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 30

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

KALP MODEL AHŞAP AYNA

 

 

Toptan nişan, düğün ve kına organizasyonlarında hediyelik olarak dağıtılabilecek harika bir ürün. Kalp model olarak ahşaptan üretilmiş olan ayna özel günlerinizi süsleyecek. Hem hediyelik olarak kullanılabilecek bir rün olan ahşap ayna kullanışlı bir üründür.

 

Toptan olarak en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz ahşap ayna satış yaptığınız yerlerde de müşterileriniz tarafından tercih edilecek. Ayrıca dağıtmalık hediye olduğu için müşterileriniz fazla adetlerde isteyebilir. O sebeple stoklu olarak satış yaptığınız yerlerde sergilemeniz önerilir.

 

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   11 cm * 8 cm

 

 

 

 

PAKETLER 10LU OLDUĞU İÇİN LÜTFEN 10 ADET ve KATLARINDA ALINIZ.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır