Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Hangi Kargo Şirketlerini Kullanabilirim ?

YURTİÇİ Kargo

 

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından YURTİÇİ Kargo ile çalışıyoruz.

 

Sadece Adrese mi Teslimat Yapılır?

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslimat için lütfen sipariş sırasında teslim almak istediğiniz YURTİÇİ Kargo şubesini bildiriniz.

 

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

 

Sitemizden, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

 

Stok Sorunları

 

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden ve telefonunuzdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Kargoda Hasar Gören Ürünler

 

Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde mutlaka kontrol ediniz. Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangibi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir. 

 

Taşıma Ücreti Göndericiye mi Yoksa Alıcıya mı Aittir?

 

İstanbul Toptan Ticaret sitesi üzerinden verilen tüm siparişlerde taşıma ücreti alıcılara aittir. Bunun sebebi ise toptan satışlarda kargo ölçülerinin önceden hesaplanamamasıdır. Taşıma ücreti anlaşmamızdan dolayı normal şartlardaki ücretlerin altında çıkmaktadır. Ayrıca kolileriniz çok büyük olur ve kargo firmasından yüksek fiyat çıkma ihtimali olursa ambar firmalarıyla da gönderim yapılabilir. Kargo veya ambar ile gönderilen tüm ürünlerin taşıma ücretleri paketleriniz yola çıktığında belirlenir ve ürünlerin teslimat aşamasında sizlerden tahsil edilir.

 

Haftasonu Siparişleri

 

Cuma günü akşam 17:00'den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

 

 www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim