Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • HEDİYELİK EŞYA

  Hediyelik eşya günümüzde herkesi ilgilendiren ürünler deryası haline geldi. Hemen hemen hepimiz eşimize dostumuza, annemize kardeşimize bir şekilde hediye etmek için arayış içine girmekteyiz. Sevgililer gününde erkek sevgiliye veya bayan sevgiliye hediye ararken; yeni bir ev ziyaretine giderken ev hediyesi olarak ne götürsek diye düşünürüz. Hediye sepetinin içine ev için en uygun olan ürünleri seçmeye çalışır, en uygun fiyatla kaliteli ürünler alma gayretine gireriz. İstanbul Toptan Ticaret olarak en ucuz hediyelik eşyaları sizlere toptan fiyatlarla sunmaktayız. İlginç hediyelerden, bebek hediyelerine kadar aradığınız her çeşit hediyeyi en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Toptan olarak sizlere sunulan hediyelik eşyaları isterseniz kendiniz kullanabilir isterseniz de satış yapacağınız dükkan veya internet sitelerinde sergileyebilirsiniz.

   

  Toptan fiyatlarla alacağınız Hediyelik Eşya kategorisindeki tüm ürünleri "Ücretsiz Kargo" avantajı ile ister yurtiçi isterseniz de yurtdışı arzu ettiğiniz her yere anında kargo ile gönderilmektedir. İstanbul Toptan Ticaret, tüm ürünlerde olduğu gibi hediyelik eşya ürünlerinde/malzemelerinde de "Toptan Al Ucuz Al" sloganını devam ettiriyor.

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim