Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • PARTİ MALZEMELERİ
 • Balon

  TOPTAN BALON

   

  Toptan parti malzemeleri içerisinde vazgeçilmez ürün olan toptan balon en uygun fiyatlar ile İstanbul Toptan Ticaret'te. Diğer tüm ürünlerin yanında çeşit açısından balon toptancısı da olan firmamız bir çok çeşit balonu sizlere sunmaktadır. Toptan balon fiyatları balonun çeşidine göre değişmektedir.

   

   

  TOPTAN METALİK BALON

  Balon çeşitlerinden ve en çok tercih edilenlerden olan metalik balon normal pastel balonlara göre şişirildiğinde biraz daha parlak renk durmaktadır. Paketleri genellikle 100 adet olan metalik balonlar her renkte üretildiği gibi karışık paketlerde de en uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

   

  TOPTAN PASTEL BALON

  Toptan balonlardan olan pastel balon normal balon olarak da adlandırılmaktadır. Tüm renklerde üretilmesinin yanında karışık paket olarak da satışa sunulmuştur. İç mekan balon olarak da isimlendirilen toptan pastel balon tüm organizasyon ve kutlamalarda rahatlıkla kullanılabilir.

   

  TOPTAN FOLYO BALON

  Balon çeşitleri arasında yer alan toptan folyo balon ürünleri kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Toptan folyo balonlar har ve rakam çeşitlerinin yanında karakter baskılı, happy birthday, iyi ki doğdun baskılı folyo balon olarak da üretilmektedir. En ucuz fiyat ile toptan folyo balon çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

   

  TOPTAN IŞIKLI BALON

  Özellikle yaz aylarında sokaklarda çocukların ellerinde görmeye aşina olduğumuz balonlar şeffaf renkte üretilmiştir. Toptan ışıklı balon ürünlerinin dışında ledler bulunmak ve pil ile çalışmaktadır. Işıklı balon toptan fiyatları ise pil dahil ve pil hariç olarak değişmektedir.

   

   

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim