Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • PET SHOP

  TOPTAN EVCİL HAYVAN PET SHOP ÜRÜNLERİ

   

  Evcil hayvanlar son dönemde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Kedi, köpek, balık, kuş gibi hayvanlar artık evlerimizde misafir olarak kalıyor. Evcil hayvanlar bizim için ayrılmaz bir parça. Böyle olduğu için de evcil hayvanlarımız için bir çok ihtiyaç da doğmaktadır. Toptan evcil hayvan pet shop ürünleri hayvanlarımızın hem temel ihtiyaçları hem de oyun oynama gereksinimleri için en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmuştur.

   

   

  EVCİL KEDİ VE KÖPEK ÜRÜNLERİ

   

  Toptan pet shop ürün çeşidi en fazla kedi ve köpekler için üretilmiştir. Evcil hayvan kedi ve köpek ürünleri onların sağlıklı büyümelerinin yanında sizlerle eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Toptan evcil hayvan ürünleri tasmalardan, ısırma çemberlerine, mama kaplarından taraklara kadar bir çok çeşitten oluşur. Toptan pet shop ürünleri en uygun ve bir çok çeşit ile İstanbul Toptan Ticaret'te bulabilirsiniz.

   

   

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim