Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14

Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğim ürünleri ofisinizden teslim alabilir miyim?

Evet. Sipariş verdiğiniz ürünleri ofisimizden kendiniz gelerek teslim alabilirsiniz. Ancak, ürün gönderimlerini depolarımızdan gerçekleştirdiğimiz için, siparişinizi teslim almaya gelmeden bir gün önce tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu sayede ürünleriniz hazırlanıp ofisimize getirilecek ve sizlere teslim için hazırlanacaktır.

En az alışveriş limit olan 500 TL'yi tek bir ürün ile mi tamamlamalıyım?

Hayır. En az alışveriş yapma limitini isterseniz farklı isterseniz de aynı ürün ile tamamlayabilirsiniz. Ancak her ürün için belirlenmiş olan en az alım adetlerini geçmeniz gerekmektedir.

Ürünlerden en az kaçar adet alabilirim?

Her ürün için en az alım adetleri belirlenmiştir. Bu miktarlar her ürünün iç açıklama sayfasında yazmaktadır. Veya ürünü sepetinize eklediğinizde en az minimum adet miktarınca eklenir.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Teslimatlarımız genellikle bir gün sonra gerçekleşmektedir. Ancak, kargo firmasının şubelerindeki farklı uygulamalardan dolayı bu süre iki güne çıkabilmektedir.

Teslimat için verdiğiniz merkezde kargo şubesi olmaması halinde ise "Mobil Uygulama" şartları geçerli olmaktadır. Mobil uygulama geçerli olan yerlerde ise haftanın belirli günlere teslimat gerçekleşir.

Haftasonu ürün teslimi yapıyor musunuz?

Haftasonu sadece cumartesi günü teslim yapılmaktadır. Ancak, pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için teslimat gerçekleşmemektedir.

Ürünleri perakende olarak satın alabilir miyim?

Sadece toptan satış yaptığımız için kesinlikle perakende satışımız bulunmamaktadır.

Eksik ürün veya iptal edilen sipariş ödemesini nasıl alabilirim?

Eğer siparişinizde eksik ürün varya veya siparişiniz iptal edilmişse sipariş verdiğiniz kartınıza bu miktar geri yatırılmaktadır. Eğer alışverişiniz havale/eft sseçeneği ile yapılmışsa ekibimiz sizlere telefon ile ulaşıp banka iban bilgisini talep edecektir. Verdiğiniz bilgilere bu miktar geri yatırılır. Geri ödemeler hesabınıza yaklaşık 3-4 hafta içerisinde geçmektedir.

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

Evet. Yurtdışı siparişlerinizi sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Ancak kargo ücretleri ve diğer uygulamalar için 02125143814 numaralı telefon ile Yurtdışı Satış Birimimizden bilgi almanız gerekmektedir.

Sitenizde kendi ürünlerimizi sergilemek istiyoruz. Ürünlerimizi satışa açmak için ne yapmamız gerekiyor?

Türkiye'nin en büyük toptan alışveriş sitesi İstanbul Toptan Ticaret'te ürün satışı yapmak isteyen firmalar ürün görselleri, detaylı firma bilgileri ve ürün satış fiyatlarını info@istanbultoptanticaret.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Partner birimimiz bu konu ile ilgili gerekli dönüşleri en kısa sürede sizlere sağlayacaktır.www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim