Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Kız mı Erkek mi Cinsiyet İpli Flama

Kız mı Erkek mi Cinsiyet İpli Flama

Kod: ATS5004

3.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

KIZ MI ERKEK Mİ CİNSİYET FLAMA

 

 

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyat ve yüzlerce çeşitli öncüsü İstanbul Toptan Ticaret her zaman yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Bir çok organizasyonun vazgeçilmezlerinden olan flamalar sizlere toptan fiyat ile sunulmaktadır.

 

KIZ MI ERKEK Mİ flaması yeni çocuk doğduktan sonraki kutlamalarda kullanılır. Yeni yeni başlayan kutlamalarda KIZ MI ERKEK Mİ  ipli flama mekanı süslemek için tercih edilir. Toptan İpli Flamalar kendi paketlerinde sizlere gönderilmektedir. Müşterileriniz ürünü paketinden çıkarıp kolaylıkla kullanmaya başlayabilirler. İster duvara istenirse de masaya kolaylıkla yerleştirilebilir.

 

 

Birbirinden Değişik Balon Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız: https://www.istanbultoptanticaret.com/toptan-balon-en-ucuz-fiyat

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır