Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • HEDİYELİK EŞYA
 • Sulu Kar Küresi

  TOPTAN KAR KÜRESİ ÇEŞİTLERİ

   

  Toptan hediyelik eşya ürünleri arasında yer alan kar küresi, sulu küre olarak da adlandırılmaktadır. Kar küreleri oldukça güzel ve her dönem tercih edilen hediyelik eşya çeşitlerindendir. Kar küreleri hem boylarına hem de işlevlerine göre kategorilere ayrılmaktadır.

   

   

  TOPTAN MOTORLU KAR KÜRESİ

  Sulu kar küreleri motorlu olarak üretilmiştir. En uygun fiyatlar ile sitemizde bulabileceğiniz toptan kar küreleri pil ile çalışmaktadır. İçinde bulunan mekanizması sayesinde düğmesi ile birlikte dönmeye başlar. Müzikli olan motorlu kar küreleri ayrıca dönerken ışık da yayar.

   

  TOPTAN KURMALI KAR KÜRESİ

  Kar küresi modellerinden olan kurmalı model altında bulunan döndürme tuşu ile çalışmaktadır. Pile ihtiyaç duymayan kurmalı kar küresi bu tuş sayesinde dönmeye başlar. Müzik de aynı şekilde dönerken çalmaya devam eder.

   

  TOPTAN MİNİ BOY KAR KÜRESİ

  Diğer toptan kar kürelerinden boyut olarak daha küçük olan mini boy kar küreleri genellikle altında ışık yakmaya yarayan tuş ile üretilmektedir. İçerisinde bulunan pil sayesinde ışıkları yanar. 

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim