Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Rakamları Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası
  • Rakamları Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası

Rakamları Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası

Kod: ATS4945

17.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

RAKAMLARI ÖĞRENİYORUM ÇİFT TARAFLI YAZI TAHTASI

 

 

 

Toptan ahşap oyuncak çeşitlerinden olan yazı tahtası çift taraflı olarak üretilmiştir. Ön tarafındaki işlem ve yazılar ile birlikte çocuklar rakamları öğrenir. Ahşaptan imal edilmiş olan üründe rakamlar ile birlikte dört işlem de öğrenilmeye müsaittir.

 

Çocuklar yaşları itibariyle oyun eşliğinde öğrenmeye müsaittir. Bu ahşap oyuncak da bu iş için dizayn edilmiştir. Kendi kalemi ile gönderilen ahşap yazı tahtası çocuklar için oldukça uygun bir üründür. Kalem ile birlikte rakamları ve dört işlemi öğrenmeye gayret eden çocuk kalemin silgisi ile birlikte defalarda bu tahtayı kullanabilir.

 

Ahşap yazı tahtası çift taraflı üretildiği için çocuklar isterse arkasındaki eğlenceli oyunu daoynayabilirler. İstedikleri kadar yazıp silip tekrar tekrar kullanılabilen bir üründür.

 

 

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK MODEL ve RENKLERDE GÖNDERİLEBİLİR.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır