Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Eğitici Ahşap Oyuncaklar
 
  • Ahşap Satranç Oyunu

Ahşap Satranç Oyunu

Kod: ATS4947

95.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN AHŞAP SATRANÇ OYUNU

 

 

 

7'den 70'e herkesin severek oynadığı ve zeka gelişimde büyük rol oynayan zeka oyunlarından "Ahşap Satranç Oyunu" İstanbul Toptan Ticaret farkı ile en uygun fiyatlarla sizlerle. 

 

2000'li yıllardan günümüze kadar zeka gelişiminde büyük rol oynayan satranç oyunu çocukların eğitim hayatlarında  pratiklik, düşünme, farkındalık gibi birçok özelliğin de gelişmesinde önemli rol oynar. 

 

Ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu zeka oyununda 32 beyaz, 32 siyah kare olmak üzere toplam 64 kare bulunur. Her oyuncu için 16'şar taşla birlikte paketlenmiştir. Çocuklar için herhangi bir risk barındırmayan Ahşap Satranç Oyunu 8x8'lik karelerden oluşan bir tabla halinde paketin içinde yer almaktadır. Ürün kendi özel kutusu ile gönderilmektedir. 

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim