Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • BAMBU MEŞALE

TOPTAN BAMBU MEŞALE

 

 

Yıllardan beri süregelen etkinlik ve kutlamaların vazgeçilmez ürünü bambu meşale toptan en uygun fiyatlar ile sizlere sunuldu. Toptan bambu meşale satışı denilince akla gelen ilk firma olan İstanbul Toptan Ticaret hem bambu meşale çeşitlerini hem de bambu yakıtı olan kandil yağını en uygun fiyat ve hızlı kargo ile Türkiye'nin her yerine en kısa sürede ulaştırıyor.

 

Bambu meşale, adından da belli olacağı gibi genellikle bambudan imal edilmektedir. Bahçe süslemelerinden kamp için kullanıma; etkinlik ve yürüyüş organizasyonlarından her çeşit kutlamaya kadar toptan bambu meşale bir çok alanda kullanılmaktadır.

 

Toptan bambu meşale satıcıları arasında en önde ve en uygun fiyatları sizlere sunan firmamız; hızlı kargo çalışması ile sizlere nitelikli hizmet vermektedir.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim