Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PRATİK EV ALETLERİ
  • Mutfak Ürünleri
Markalar
Stok Durumu

Evde özellikle bayanların en fazla zaman geçirdiği yer olan mutkak tasarım ve dekorasyon ürünleri ile farklı bir hava oluşturlması gereken yerdir. Mutfak eşyaları özenle seçilir ve ev dekorasyonuna uydurulmaya çalışılır.

 

Mutfak aksesurları mutfak süsleri, küçük ev aletleri ve mutfak gereçlerinden oluşturulmaktadır. Ev eşyaları ile mutfak dekorasyon ürünlerini uyum içinde birleştirmek gerekir. Mutfak masası, mutfak dolapları veya banyo dolapları aynı tonlarda seçilmeli ve ona göre yerleştirilmedir.

 

Ev dekorasyon ürünlerinden olan mutfak ürünlerini en uygun fiyat ve en çok çeşitle www.istanbultoptanticaret.com 'da bulabilir ve tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo avantajı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünlere tamımını 12 takside kadar sahip olabilirsiniz.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim