Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Kız mı Erkek mi Banner Uzar Yazı Poşetli
  • Kız mı Erkek mi Banner Uzar Yazı Poşetli

Kız mı Erkek mi Banner Uzar Yazı Poşetli

Kod: ATS1235

8.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN KIZ mı ERKEK mi UZAR YAZI POŞETLİ

 

 

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyatlı ve yüzlerçe çeşitli öncüsü İstanbul Toptan Ticaret sizlere sürekli yeni ürünleri sunmaya devam ediyor. Toptan parti malzemelerinden olan uzar yazılar tüm organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Uzar yazılar organizasyonun türüne göre seçilir ve istenilen mekanda, ortamda kullanılır.

 

Uzar yazılar kendi özel paketinde sizlere gönderilmektedir. Uzar yazıyı kendi paketinden çıkarıp çok kolayca istediğiniz mekana yerleştirebilirsiniz. Sıralı şekilde ve büyük olduğu için gösterişli ve şık durmaktadır. 

 

Toptan parti malzemelerinde olduğu gibi toptan uzar yazıları da en ucuz fiyat ile satın alabilirsiniz. Uzar yazıları müşterilerinize sunarken bizden temin edeceğiniz toptan metalik balon, toptan baskılı balon veya toptan folyo balonları da müşterilerinize sunabilirsiniz.

 

Diğer tüm toptan parti malzemelerini incelemek için tıklayınızhttps://www.istanbultoptanticaret.com/parti-malzemeleri

 

 

PAKET İÇERİĞİ

   1 Paket Kız mı Erkek mi Uzar Yazı

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır