Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Dekor ve Süsleme
  • Banner Uzar Yazı
 
  • Happy Birthday Kaligrafi Banner Gümüş
  • Happy Birthday Kaligrafi Banner Gümüş

Happy Birthday Kaligrafi Banner Gümüş

Kod: ATS3305

12.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN HAPPY BİRTHDAY KALİGRAFİ EL YAZISI BANNER GÜMÜŞ RENK

 

 

 

Toptan parti malzemeleri satışı denilince akla gelen ilk firma olan İstanbul Toptan Ticaret en yeni ürünleri en uygun fiyat ile sizlere sunmaya devam ediyor. Toptan doğum günü parti süslerinden olan happy birthday kaligrafi banner metalize model olduğu için parlaktır. İster duvara isterseniz de kutlama yapılan arka plana rahatlıkla asılabilir.

 

 

TOPTAN DOĞUM GÜNÜ PARTİ SÜSLERİ ÇEŞİDİ BURADA!

 

Happy birthday banner kaligrafi el yazısı olarak yazılmıştır. Oldukça şık bir ürün olan happy birthday uzar yazı banner kendi özel paketinde gönderilmektedir. Uygulaması oldukça kolaydır. Paketin içerisinde asmak için gerekli olan ipler dahildir. Satış yaptığınız yerde askılı aparatlı raflarınızda kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

 

 

TOPTAN KALİGRAFİ EL YAZISI UZAR YAZI BANNER NASIL KULLANILIR?

 

Toptan doğum günü parti süslerinden olan uzar yazı kaligrafi model kendi özel paketinde ve renkleri ayı ayrı olarak sizlere gönderilmektedir. Kaligrafi yazının içerisinde yer alan happy birthday yazısı parça parça yer almaktadır. Bu parçalarda ise ip geçirmek için delikler bulunur. Bu delikler açılarak paketin içerisinde yer alan ip bu deliklerden geçirilir. Sıra ile dizilen happy birthday yazısı artık kullanıma hazır. Sonrasında kutlama yapılacak mekana istediğiniz şekilde asabilirsiniz.

 

 

TOPTAN PARTİ MALZEMELERİ ÇEŞİTLERİ EN UYGUN FİYATLAR İLE İSTANBUL TOPTAN TİCARET’TE!

 

Parti malzemeleri toptan satışı denilince akla gelen ilk firma olan şirketimiz en yeni ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya devam ediyor. Parti malzemesi satışı yapan tüm firmalar ilk elden ürünleri bizden temin etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun veya yurtdışında olduğunuz herhangi bir yere rahatlıkla sipariş verebilir; hızlı kargo veya ambar çözümlerimizle en kısa zamanda ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim