Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Flama
 
  • Türk Bayrağı Üçgen İpli Flama

Türk Bayrağı Üçgen İpli Flama

Kod: ATS5049

4.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN TÜRK BAYRAĞI İPLİ ÜÇGEN FLAMA 

 

 

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyat ve yüzlerce çeşitli öncüsü İstanbul Toptan Ticaret her zaman yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Bir çok organizasyonun vazgeçilmezlerinden olan flamalar sizlere toptan fiyat ile sunulmaktadır.

 

Toptan İpli Üçgen Flamalar kendi paketlerinde sizlere gönderilmektedir. Müşterileriniz ürünü paketinden çıkarıp kolaylıkla kullanmaya başlayabilirler. İster duvara istenirse de masaya kolaylıkla yerleştirilebilir.

 

PAKET İÇERİSİNDE 10 ADET BULUNMAKTADIR.

 

 

Birbirinden Değişik Balon Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız: https://www.istanbultoptanticaret.com/toptan-balon-en-ucuz-fiyat

 

 

Toptan parti malzemelerinden toptan ipli flama modelleri, toptan ipli flama çeşitleri, ipli flama özellikleri ve en uygun fiyatlar sadece İstanbul Toptan Ticaret'te!

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim