Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Hobby Ürünleri

Hobi ürünleri genellikle büyüklere oyuncaklar diye bilinir ancak oyunun ötesindeki ürün ve malzemeleri içerir. Hobi ürünleri puzzle malzemelerinden, uçurtma yapımına kadar bir çok ürünü içerir. Akıl oyunlarının bazı kategorideki oyunlar da hobi ürünlerine girer. Örneğin ahşap maketler, tonka araç yapım setleri gibi ürünler büyükler için hobi ürünlerindendir.

 

İstanbul Toptan Ticaret olarak hobi malzemelerini toptan fiyat ve yüzlerce çeşit ile sizlere sunmaktayız. Hobi dünyası ürünleri çok geniş olduğu için binlerce farklı ürün bulunmaktadır. Ahşap boyama setlerinden, gemi maketleri ürünlerine kadar, puzzlelardan lazer kesim ile yapılmış malzemelere kadar bir çok ürün ve oyun bulunur. Tahtakale ve eminönü hobi malzemelerinin tamamını bulacağınız sistemimizde Ücretsiz Kargo avantajı ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Tüm Türkiye'ye sevkiyatımız bulunmaktadır. Ayrıca ürünlere isterseniz 12 takside kadar kredi kartı ile sahip olabilirsiniz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim