Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • OYUNCAK
 • Promosyon Oyuncak

  TOPTAN PROMOSYON OYUNCAK ÇEŞİTLERİ

   

   

  Toptan oyuncak çeşitleri arasında yer alan toptan promosyon oyuncak kategorisi özellikle dağıtılan, hediye verilen toptan oyuncakları içermektedir. Her hangi bir etkinlikte, organizasyonda dağıtımı yapılan oyuncaklarda kalitenin yanında fiyat performansı da beklenmektedir.

   

  Toptan oyuncak çeşitlerimizi sitemizden en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ile ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. Ahşap oyuncak toptan ürünlerinden dev toptan oyuncak çeşitlerine kadar bir çok ürün modelini İstanbul Toptan Ticaret sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

   

  İstoç oyuncak toptan denilince ilk akla gelen firmamız dönen toplu oyuncak çeşitlerinden peluş oyuncaklara, toptan anahtarlık modellerinden toptan oyuncak araba çeşitlerine kadar bir çok farklı ürünü sizlere sunmaktadır. Toptan oyuncak fiyatları sitemizde en uygun olarak sizlere sunulmuş olup dikkatli ve hızlı paketleme sayesinde ürünleriniz arzu ettiğiniz şekilde sizlere ulaşmaktadır.

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim