Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • PARTİ MALZEMELERİ
 • Mum
Markalar
Stok Durumu

  Mum, aydınlatma amacı ile yıllardır kullanılagelen bir üründür. Elektriğin olmadığı yerlerde veya elektrikler gidince hemen herkes mum arayışına girer. Ancak, son yıllarda mum ve onunla ilintili ürünler dekorasyon için ve organizasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Özellikle düğün, nişan, sünnet veya kına gibi eğlencelerde mumlar kullanılmaktadır. Ayrıca, sevgililer gününe özel kalpli mum, restaurant ve oteller için yüzen mum, cafeler için led mumlar gibi bir çok farklı seçenek mevcuttur. Mumum ana maddesi olan parafin, mum yapımının haricinde sabun yapımı ve kokulu taş yapımı için de kullanılır. İstanbul Toptan Ticaret olarak mum ve diğer mum ürünlerini sizlere en uygun fiyattan sunmaktayız. Toptan fiyatlı ürünlerimiz Uygun Kargo avantajları ile farklı seçeneklerle sizlere ulaştırılır. Şamdanlardan led mumlara silindir mumlardan kokulu mumlara özel yapım mumlardan mumluklara kadar bir çok çeşit ürün sizleri en uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerle İstanbul Toptan Ticaret'te bulabilirsiniz. 

   

  Toptan mum nerede satılır sorusunun cevabı ile toptan mum çeşitleri sorularının cevapları tek yerde birleşir: İstanbul Toptan Ticaret. Diğer tüm toptan ürünlerde olduğu gibi toptan mum modellerinde de en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim