Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.
  • 1 Yaş Magnet 25 Ad.

1 Yaş Magnet 25 Ad.

Kod: ATS4409

21.60 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet:

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN MIKNATISLI 1 YAŞINDAYIM MAGNET

 

 

Toptan parti malzemelerinin öncü firması İstanbul Toptan Ticaret yepyeni ve birbirinden değişik ürünler ile sizleri buluşturmaya devam ediyor. Mıknatıslı magnetler toptan olarak satılmaktadır. Her bir ürün ayrı ayrı asetat kutu içerisinde sizlere gönderilmektedir. Asetat kutuların içerisinde 25 adet toptan mıknatıslı magnet bulunmaktadır.

 

Toptan mıknatıslı magnetler üzerindeki modele göre her türlü etkinlik ve organizsyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. İster üzerine fotoğraf koyun isterseniz de yazı veya şekil yapıştırın.

 

Satış yaptığınız yerlerde ürünü sergilediğiniz müşterileriniz dikkatini çeker. Farklı farklı modeller ile birlikte de müşterilerinize alternatifler sunabilirsiniz.

 

Toptan mıknatıslı magnet modelleri, magnet çeşitleri ve en uygun fiyatlı magnetler için diğer magnet ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

 

 

Birbirinden Değişik Balon Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız: https://www.istanbultoptanticaret.com/toptan-balon-en-ucuz-fiyat    

 

 

 

PAKET İÇERİĞİ

   25 Adet Mıknatıslı 1 Yaşındayım Magnet

 

ÜRÜN RENKLERİ

   Pembe ve Mavi

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   8 cm x 7,5 cm

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır