Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 

  Atatürk Baskılı Balon 100 Adet

  Kod: ATS2632

  150.00 TL + KDV

  Piyasa Fiyatı:

  Min. Sipariş Adet: 1

  Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

  5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

  Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

  ATATÜRK BASKILI TOPTAN BALON 100 ADET

   

   

   

  Toplu alımlarınızda en kaliteli seçeneği tercih etmek istiyorsanız, Toptan Atatürk Baskılı Balonlar tam size göre! Bu özel balonlar, kutlama ve organizasyonlarınızın atmosferini tamamlayacak, özellikle de milli bayramlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

   

  100 adet baskılı balon içeren paketlerimiz, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve her bir balon üzerinde Atatürk'ün sevgi ve saygı ile anıldığı özel bir tasarım bulunmaktadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu balonlar, etkinliklerinizde görsel bir şölen yaratmanıza yardımcı olacak.

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gibi milli bayramlar, ülkemizin tarihinde önemli bir yere sahiptir. Bu özel günleri kutlamak için, Toptan Atatürk Baskılı Balonlar, etkinliklerinizin ruhunu tamamlayacak ve milli değerlerimizi yansıtacak.

   

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Uyuşturucu Avukatı

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır