Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Bride To Be Eva Kuşak Siyah Gold
  • Bride To Be Eva Kuşak Siyah Gold

Bride To Be Eva Kuşak Siyah Gold

Kod: ATS2003

13.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

BRİDE TO BE EVA KUMAŞ SİYAH GOLD RENK İŞLEMELİ

 


Toptan bekarlığa veda partisi ürünlerinin öncü firması İstanbul Toptan Ticaret yepyeni ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Bride to be kuşaklar eva malzemeden imal edilmiştir. Kalın kurdela üzerinde hazırlanmış olan kuşaklar 3 boyutlu görüntüsü ile oldukça şık bir üründür.


BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİ ARTIK DAHA RENKLİ

Bekarlığa veda partilerinde hangi ürünler kullanılır? Bekarlığa veda partilerinde farklı ürünlerden nerede bulunur? Gibi sorular evlilik öncesinde organizasyon yapmaya hazırlananların aradığı sorulardan. Bekarlığa veda kutlamalarının olmazsa olmazı bride to be kumaşlar en uygun fiyatlar ile sizlerle. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünü parti malzemesi satışı yaptığınız yerlerde rahatlıkla sergileyebilir; müşterilerinize yepyeni ürünler sunabilirsiniz.


BRİDE TO BE KUŞAKLAR NASIL KULLANILIR?

Bride to be kuşaklar renkli şekilde üretilmiş olup; kendi özel paketinde sizlere gönderilmektedir. Paketler askıya uygun olarak seçilmiştir. Bu sayede asma aparatı olan raflarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bride to be kuşakları paketin içerisinde yavaşça çıkarınız. Sonrasında katlanmış olan bride to be kuşağın katlarını açınız. Bride to be kuşak artık boyna asıp kullanmaya hazır. Ayrıca paketin içerisinden bir adet de çengelli iğne çıkmaktadır. 


PAKET İÇERİĞİ
   

   1 Adet Bride To Be Kuşak
   1 Adet Çengelli İğne


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

    160 cm * 7,5 cm
 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır