Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
 
  • Bride Team Eva Kuşak Kırmızı
  • Bride Team Eva Kuşak Kırmızı
  • Bride Team Eva Kuşak Kırmızı

Bride Team Eva Kuşak Kırmızı

Kod: ATS3312

15.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

BRİDE TEAM EVA KUMAŞ KIRMIZI RENK İŞLEMELİ

 


Toptan bekarlığa veda partisi ürünlerinin öncü firması İstanbul Toptan Ticaret yepyeni ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Bride team kuşaklar eva malzemeden imal edilmiştir. Kalın kurdela üzerinde hazırlanmış olan kuşaklar 3 boyutlu görüntüsü ile oldukça şık bir üründür.


BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİ ARTIK DAHA RENKLİ

Bekarlığa veda partilerinde hangi ürünler kullanılır? Bekarlığa veda partilerinde farklı ürünlerden nerede bulunur? Gibi sorular evlilik öncesinde organizasyon yapmaya hazırlananların aradığı sorulardan. Bekarlığa veda kutlamalarının olmazsa olmazı bride team kumaşlar en uygun fiyatlar ile sizlerle. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünü parti malzemesi satışı yaptığınız yerlerde rahatlıkla sergileyebilir; müşterilerinize yepyeni ürünler sunabilirsiniz.


BRİDE TEAM KUŞAKLAR NASIL KULLANILIR?

Bride team kuşaklar renkli şekilde üretilmiş olup; kendi özel paketinde sizlere gönderilmektedir. Paketler askıya uygun olarak seçilmiştir. Bu sayede asma aparatı olan raflarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bride team kuşakları paketin içerisinde yavaşça çıkarınız. Sonrasında katlanmış olan bride team kuşağın katlarını açınız. Bride team kuşak artık boyna asıp kullanmaya hazır. Ayrıca paketin içerisinden bir adet de çengelli iğne çıkmaktadır. 


PAKET İÇERİĞİ
   

   1 Adet Bride Team Kuşak
   1 Adet Çengelli İğne


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

    160 cm * 7,5 cm

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim