Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Üçgen İpli Flama 7 Yaş Mavi

Üçgen İpli Flama 7 Yaş Mavi

Kod: ATS3339

3.75 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

ÜÇGEN İPLİ FLAMA 7 YAŞ MAVİ

 

 

Toptan doğum günü parti süslerinin en uygun fiyatlı ve en çok çeşitli firması İstanbul Toptan Ticaret yepyeni ve renkli ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Toptan parti malzemelerinden olan üçgen flama modeline göre bir paketin içerisinde 10 veya 12 adet üçgen flama olacak şekilde paketlenmiştir. Konsepte göre ister mavi renk, isterseniz de pembe renk tercih edebilirsiniz.

İpli flamaların kendi paketlerinin içerisinde asmak için gerekli olan ipler bulunmaktadır. Bu sayede hemen açılıp kullanılabilir. Toptan ipli üçgen flamalar ister duvarda, ister camda, isterseniz de organizasyon düzenlediğiniz masanın ön tarafında kullanabilirsiniz.

 

 

TOPTAN İPLİ ÜÇGEN FLAMA NASIL KULLANILIR?

 

Çoğu kullanıcı veya parti malzemesi satıcısı ipli flama nasıl kullanılır? İpli flama nasıl asılır? Gibi soruları sorup araştırmaktadır. Aslında ipli üçgen flamaları kullanmak oldukça kolaydır. İpli flamalar kendi özel poşetinde gönderilmektedir. İlk önce ipli flamanın paketi en son yapıştırılan yerden açılır. Sonrasında paketten çıkarılan ipli flamalar sıra ile tek tek açılır. İpler flamalarda dikili veya yapıştırılmış şekilde olduğu için flamalar dikkatli ayrılmalıdır ki yırtılma olmasın. Sonrasında ipli flama uzun şekilde açılmış olacak. Flamanın bir baş tarafına bir de son köşesine çift taraflı bant veya masada kullanılacaksa iğne, raptiye takılır. Bu şekilde istenilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilir. Eğer ortadan dalga vermek isterseniz de üçgen flamanın orta yerlerine aynı işlemi uygulayabilirsiniz.


PAKET İÇERİĞİ

   10 veya 12 Adet İpli Üçgen Flama (Flama Adeti Modele Göre Değişmektedir.)

 

 

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENK ve MODELLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır