Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Bebek Seti (Büyük Boy)
  • Bebek Seti (Büyük Boy)
  • Bebek Seti (Büyük Boy)

Bebek Seti (Büyük Boy)

Kod: ATS 592

31.25 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Bebek Seti (Büyük Boy)

Büyük Boy oyuncak bebek seti ile çocuklarınız keyifli vakit geçirecek. Oyuncak kız bebek, büyük kabarık elbiseli kostümlü olarak özel paketinde bulunmaktadır. Paketin içerisinde ayrıca bebeğin saçlarını yapmak için çocukların kullanacağı Ayna ve Tarak da bulunmaktadır.

Bebek oyuncaklarının çeşit ve toptan fiyatlarda öncüsü olan İstanbul Toptan Ticaret, bu yeni ürünle de müşterilerini kazançlı alışverişlerle buluşturmaya devam ediyor. 

Çocukların zevkle ve keyifle oynayacağı oyuncak çeşitlerimiz uygun fiyat politikası sayesinde satışa çıkarılan yerlerde hem dikkat çeker hem de fiyatı sayesinde sürümlü alışverişlere imkan verir. Kaliteli malzeme ile üretilen çeşitlerimiz ayrıca orijinal kendi kutusunda sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Türkiyenin En Büyük Toptan Alışveriş Sitesi istanbultoptanticaret.com "Toptan Al Ucuza Al" sloganı tüm sektörlerin en büyük tedarikçisi olmaya devam ediyor.

 

Ürün Ölçüleri

Boy:33cm En:23cm

 

Renk Seçenekleri

Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilir.

 

Akredite Kuruluşça, Bu Oyuncak İçin Uygun Yaş Kategorisi 3 Yaş ve Üstüdür.

 

 

Ürünlerimiz Toptan Olup Kontrol Edilerek Anlaşmalı Kargolarla Gönderilmektedir.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır