Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Cartoon Sebze Meyve Boyama Seti

Cartoon Sebze Meyve Boyama Seti

Kod: ATS 1052

20.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 500 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Cartoon Sebze Meyve Boyama Seti

Her aile çocuklarının gelişmesini ve ilerde iyi ve bilgili bir birey olmasının ister. Buna istinaden çocuklar için en uygun olan eğitici oyuncaklara başvururlar.

Bu eğitici oyuncaklardan olan Cartoon Sebze Meyve Boyama Seti'ni sizlere sunmaktayız. İçerisinde 5 farklı karşık şekilde bulunan meyve ve sebze bulunmaktadır.

Bu sebze ve meyveler boyasız düz sade şekildedir. Amaç onları istediğiniz şekilde veya ugun renklere boyamak. Tabii bunun içinde boya ve fırça gerekmektedir. Bunlarda setin içinde bulunmaktadır. 7 farklı renk ve 1 adet ince uçlu fırça bulunmaktadır.

Bu şekilde aktivite yaparak çocuklarınız creative, renk bilgisi, sebze ve meyvelerin hangi renkte olduğu gibi özelliklerini geliştirebilirler.

Toptan en ucuz ve en uygun fiyata satılan ürün ücretisz kargo ve 9 aya varan taksit seçeneği sunmaktadır.

Ürün Boyutu:

 

 

 

Türkiye'nin En Büyük Toptan Alış Veriş Sitesi

 

 

Ürünlerimiz Toptan Olup Kontrol Edilerek Anlaşmalı Kargolarla Gönderilmektedir.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Software,Design & Development: Webimonline

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır