Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
 
  • Parlak Rafya Hediye Paketleme İpi Magenta

Parlak Rafya Hediye Paketleme İpi Magenta

Kod: ATS2016

35.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN PARLAK RAFYA HEDİYE PAKETLEME SÜS İPİ MAGENTA RENK

 

 

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyatlı ve yüzlerce çeşitli firması İstanbul Toptan Ticaret sizlere yepyeni ve farklı ürünleri sunmaya devam ediyor. Toptan rafya piyasada bulamayacağınız renklerle sizlerle.


TOPTAN RAFYA NE İÇİN KULLANILIR?

Rafya genellikle hediye paketlemelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca parti ve organizasyonlarda kullanılan balonları bağlama aparatı olarak da tercih edilmektedir. Balon rengine ve konsepte göre rafya rengini seçip rahatlıkla kullanabilir; organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.


Rafya ile süslediğiniz balonlar uçurmaya ve süslemeye hazır hale geldi artık. Organizasyonlarınız için toptan balon standı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvar süslemeleri için papatya çiçek balon yapma aparatı ile toptan balon zinciri aparatını da kullanabilirsiniz. Doğum günü ve diğer organizasyonlarınızda toptan balon çubuğu ihtiyacınız olursa da en uygun fiyat ile sizlerleyiz. Tüm siparişlerinizi ayrı ayrı aramaktansa oturduğunuz yerden en uygun fiyat ile seçebilir; kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

PAKET İÇERİĞİ

   1 Top Rabant Rafya Hediye Paketleme Süs İpi

 

ÜRÜN RENGİ

   MAGENTA

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   200 metre * 0,8 cm ( 1 Top Rabant Rafya Ölçüleridir.)

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim