Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Arabalar Model Kek Kapsülü

Arabalar Model Kek Kapsülü

Kod: ATS2043

15.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN ARABALAR MODEL KEK KAPSÜLÜ

 

 

 

Toptan doğum günü parti süsleri ve toptan parti malzemelerinin en uygun ve çok çeşitli öncü firması İstanbul Toptan Ticaret yepyeni ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Özellikle doğum günü kutlama partilerinden oldukça sık kullanılan kek kapsülleri farklı farklı modellerde üretilmiştir. Bu sayede konsept renk ve kombinine uygun olan modeller seçilebilir.

 

Kek kapsülleri kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Düz renk modellerin haricinde varaklı ve özel baskılı ürünler de bulunmaktadır. Kek kapsüllerine yapılan yiyecekler daha şık bir hal almaktadır.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır