Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • BAMBU MEŞALE
 
  • Toptan Bambu Meşale 90 cm 100 Adet
  • Toptan Bambu Meşale 90 cm 100 Adet

Toptan Bambu Meşale 90 cm 100 Adet

Kod: ATS2110

5,000.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 1

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN BAMBU MEŞALE 90 CM 100 ADET

 

 

 

Bambu meşale yıllardan beridir çeşitli kutlama ve organizasyonlarda kullanılan bir üründür. Özellikle de son yıllarda çeşitli televizyon programlarında kullanılması ile birlikte bambu meşale tekrardan revaşta olan bir ürün haline gelmişti. Toptan bambu meşale bahçe kullanımının yanında, kampta, etkinliklerde, çeşitli yürüyüşlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Toptan bambu meşale satışı denilince ilk akla gelen firma olan İstanbul Toptan Ticaret toptan bambu meşale çeşitlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Türkiyenin her yerine en hızlı şekilde toptan bambu meşaleler kargolanmakta; etkinliklerinin yarım kalmamaktadır.

 

Bambu meşale kandil yakıtı da denilen bambu meşale yakıtı ile yakılmaktadır. Tüm ürünlerimizin içerisinde fitil bulunmaktadır. Sadece bambu meşale yakıtını kendi iç haznesine dökmeniz ve fitili tutuşturmanız yeterlidir. Toptan bambu meşale ürünlerimizin üst kısmında kendi özel kapağı bulunmaktadır. Bu sayede içerisindeki yakıtın dökülmesi engellenir.

 

 

BAMBU MEŞALE NASIL KULLANILIR?

 

Bambu meşaleler üzerinde fitil ile birlikte bir kapaktan oluşur. Toptan bambu meşalelerin kullanımı oldukça kolaydır. Fitilin bulunduğu kapağı açıp içerisinde kandil yakıtı konulur. Sonrasında bambu kapağı kapatılır. Fitil bambu yakıtını bir müddet çektikten ve dışarıda kalan uca ulaştıktan sonra bambu meşale kullanıma hazırdır.

 

TOPTAN BAMBU MEŞALE YAKITINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   90 CM TOPTAN BAMBU MEŞALE

 

PAKET İÇERİĞİ

   100 ADET TOPTAN BAMBU MEŞALE

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim