Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Toptan Folyo Balon Harf Gold
  • Toptan Folyo Balon Harf Gold
  • Toptan Folyo Balon Harf Gold

Toptan Folyo Balon Harf Gold

Kod: ATS1231

5.90 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN FOLYO BALON HARF GOLD

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyat ve yüzlerce çeşitli öncü firması İstanbul Toptan Ticaret toptan balonları da sizlere aynı kalitede sunuyor. Toptan parti malzemelerinin vazgeçilmez ürünü toptan folyo balonlar harf olarak üretilmiştir. Müşterileriniz kutlamalarda, organizasyonlarda istedikleri kelimeyi toptan folyo balon sayesinde yazabilirler.

 

En ucuz fiyatlarla sizlere sunduğumuz toptan harf folyo balonu satış yerlerinizde kesinlikle bulundurmalısınız. Folyo balonlar paket halinde sizlere gönderilir. Kolayca şişirilmesinin ardından hemen kullanılmaya başlanır. Folyo balon özellikleri katlanmış şekilde gelmesi ve kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Folyo balon çeşitleri ise harf ve rakam olarak değişir. Ayrıca renk olarak da gümüş ve gold (altın) olarak ayrılır.

 

Diğer Toptan Uygun Parti Malzemelerini İncelemek İçin Linke Tıklayınız: goo.gl/jxe8y4

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   16 inç

   36 cm

 

PAKET İÇERİĞİ

   1 Adet Toptan Folyo Balon Harf Gold Renk

   

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır