Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Toptan Kristal Mika Tabak Lacivert Renk

Toptan Kristal Mika Tabak Lacivert Renk

Kod: ATS2707

25.90 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 4

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Toptan Kristal Mika Tabak

 

Toptan parti malzemelerinin en uygun fiyatlı ve yüzlerce çeşitli öncüsü İstanbul Toptan Ticaret satış yerlerinizde sergileyeceğiniz yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Plastik tabak çeşitleri her organizasyonun vazgeçilmez ürünlerindendir. Düğün, nişan, kına, sünnet ve diğer bütün etkinliklerde yiyecek servis etmek için kullanılabilir.

 

Plastik üretilmiş olan tabaklar farklı farklı renklerde olduğu için organizasyonun konsept rengine göre seçilir. Diğer süsleme malzemeleriyle renk uyumu yapılır. Toptan plastik tabak modelleri genelde yuvarlak olarak kullanılmaktadır. Her bir toptan plastik tabak paketinin içerisinde 25 adet tabak bulunmaktadır.

 

Satış yaptığınız yerde toptan tabak modellerinin farklı renklerinden bulundurmalısınız. Ayrıca tabak rengine göre çatal, kaşık, bıçak ve bardakları da bulundurmanız gerekir.

 

 

Bu Flamalar Başka Yerde YOK. Hemen İnceleyin: https://www.istanbultoptanticaret.com/toptan-flama-cesitleri  

 

 

 

PAKET İÇERİĞİ

   6 Adet Toptan Plastik Tabak Lila Renk

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

   22,50 CM

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE FARKLI MODEL GÖNDERİLEBİLİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır