Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Pratik Sulu Boyama Seti Fırça Hediyeli
  • Pratik Sulu Boyama Seti Fırça Hediyeli
  • Pratik Sulu Boyama Seti Fırça Hediyeli
  • Pratik Sulu Boyama Seti Fırça Hediyeli

Pratik Sulu Boyama Seti Fırça Hediyeli

Kod: ATS2592

11.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN PRATİK SULU BOYAMA SETİ FIRÇA HEDİYELİ

 

 

 

Toptan Pratik Sulu Boyama Seti İle Çocuklarınızın Yaratıcılığına Kanat Verin!

 

Çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardımcı olmak için, onlara farklı aktiviteler sunmak gerekir. Pratik sulu boyama setleri, çocukların hem eğlenmelerini hem de yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarını sağlar. Bu setler, kolay kullanımları ve farklı desen seçenekleri ile çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Eğer siz de çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardımcı olmak istiyorsanız, toptan pratik sulu boyama seti satın alabilirsiniz.

 

Toptan Pratik Sulu Boyama Seti, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir boyama setidir. Setin içinde fırçası bulunan kağıt ve boya bulunmaktadır. Bu sayede, çocuklar herhangi bir ekstra malzeme satın almadan kolayca boyama yapabilirler. Setin içindeki boya, kağıdın üzerinde hazır bir şekilde bulunur ve çocukların doğrudan boyamaya başlamalarına olanak tanır.

 

Toptan Pratik Sulu Boyama Seti, farklı desen seçenekleri sunar. Bu desenler arasında hayvanlar, bitkiler, geometrik şekiller ve daha birçok farklı seçenek bulunur. Bu sayede, çocuklar farklı konuları keşfederken yaratıcılıklarını da geliştirirler.

 

Toptan Pratik Sulu Boyama Seti, kolay kullanımlı ve pratik bir seçenektir. Çocuklar seti kullanırken zamanlarının büyük bir kısmını boyama yaparak geçirirler. Bu sayede, hem eğlenirler hem de yaratıcılıklarını geliştirirler. Setin içindeki malzemelerin tamamı kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve çocukların sağlığına uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

Özetle, toptan pratik sulu boyama seti, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olacak harika bir seçenektir. Setin içinde fırçası bulunan kağıt ve boya bulunur, bu sayede çocuklar ekstra bir malzeme satın almaya gerek duymazlar. Farklı desen seçenekleri sunan set, çocukların hayal güçlerini keşfetmelerine olanak tanır.

 

 

PRATİK SULU BOYAMA SETİ NASIL KULLANILIR?

 

Boyama setinin içerisindeki kartonun üzerinde boyalar sabit şekilde mevcuttur. Setin içerisinden çıkan fırça suya batırılır. Fazla suyu alınan fırça yardımıyla istenilen boyadan sürerek alınır. Boyalı fırça ile boyasız olan resim boyanır.

 

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENK ve MODELLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır