Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Pastel Düşler Tabak Bardak Seti Mint Yeşili

Pastel Düşler Tabak Bardak Seti Mint Yeşili

Kod: ATS3327

12.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN PASTEL DÜŞLER TABAK BARDAK SETİ 8 ADET MİNT YEŞİLİ

 

 

 

Toptan parti malzemeleri ve organizasyon ürünlerinin öncü firması yepyeni ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Tabak bardak setleri kaliteli kartondan imal edilmiştir. Sızdırma yapmaz. Toptan kullan at malzemelerinden olan karton tabak bardak setleri renkleriyle ilgi çekicidir.

 

Karton tabak bardak setleri orijinal Roll Up markasıdır. Kendi özel paketlerinde gönderilmektedir. Toptan karton tabak bardak setlerini tüm organizasyon ve kutlamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz konsepte uygun olarak renk ve desen seçimi yapmanız önerilir.

 

 

 

PAKET İÇERİĞİ
   8 Adet Karton Tabak 
   8 Adet Karton Bardak


ÜRÜN MARKASI
   Roll Up

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır