Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Balon
  • Metalik Balon
  • AS Balon
Markalar
Stok Durumu

TOPTAN METALİK BALON

 

 

Toptan balon çeşitlerinin öncüsü olan İstanbul Toptan Ticaret balon çeşitlerini en uygun fiyat ile sizlere sunmaktadır. Toptan balon ürünlerinin arasında yer alan Metalik Balon ürünleri; pastel balonlara göre daha parlaktır. Dış mekan balon olarak da adlandırılan metalik balonlar bir çok farklı renkte imal edilmiştir. Sedefli balon ismi ile de bilinen toptan metalik balon çeşitlerini tüm organizasyon ve kutlamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Toptan balon satıcıları olarak en uygun fiyat ve yüzlerce çeşit sunan firmamız metalik balonlarda da sizlere hizmet vermektedir. Toptan balon siparişinizin ardından ürünleriniz en kısa sürede kargolanır. Ayrıca toptan baskılı balon çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Toptan metalik balonlar çeşitli markalarda üretilmiştir. Toptan HBK marka balon, toptan Balonevi markalı balonlar, toptan AS marka balon gibi bir çok farklı balon markası bulunmaktadır. Bu ve diğer markalı toptan balonları sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim