Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • MEDİKAL ÜRÜNLER
  • MASAJ ALETLERİ
 
  • Bilyeli Masaj Eldiveni

Bilyeli Masaj Eldiveni

Kod: AKC192

30.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Kullanımı çok kolaydır. Elinize geçirip masaj yapmaya başladığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlaaycaksınız. Üzerinde yer alan 9 Adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha kolay rahatlamanızı sağlar.  Vücudunuzun tüm noktalarına uygulanabilir.  Yorgunluğu azaltmak, kan dolaşımını hızlandırmak, cildi gençleştirmek, daha rahat ve zinde hissetmek için kolay masaj imkanı sağlar.  Yüz masajı yaparak yüzdeki sarkmaları en aza indirmenize yardımcı olur.  Ayrıca düzenli kullanıldığında vücudun sıkılaşmasına da yardımcı olur.  Rahatlama hissi verir.  Eldiven tasarımı ve ergonomik yapısıyla istediğiniz her yerde kolayca uygulayabilirsiniz.  TV seyrederken, duştan sonra, kitap okurken, bilgisayar başında...  El Masaj Eldiveni'nin üzerinde bulunan 9 Adet 360 derece dönen çelik misketler ile vücudunuzun her yerine masaj yapabilirsiniz.  Üstelik kimseye ihtiyaç duymadan!  Masaj Eldiveni'nin arkasında bulunan kemer bölümü ile elinize göre ayar yapabilirsiniz.  Silikon malzemeden üretildiği için masaj yaparken elinizi acıtmaz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim