Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Eyfel Kulesi Maketi

Eyfel Kulesi Maketi

Kod: 67897654

7.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 500 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Televizyonun ve internetin hayatın vazgeçilmez parçası olduğu günümüzde insanlar her geçen gün bireyselleşmektedir. Bireyselleştikçe yalnızlaşmaya mahkum olan insanın mutsuz ve huzursuz olması beklenilen bir sonuçtur. Ahşap Maketler insanların birlikte, hep beraber zaman geçirecekleri, yalnız kalmayacakları ve ortak bir şeyler paylaşmanın sevincini yaşayabilecekleri ürünlerdir.

Ahşap Maketler insanların hobilerini kaybettiği, gençlerin ve çocukların okula gitmekten zevk almadıkları ,okulu ve dersleri sıkıcı ve gereksiz buldukları, çalışan insanların ise yoğun çalışma temposundan kendisine ve ailesine vakit ayıramadığı bir zamanda “herkesin bir hobisi olmalı” sloganı ile şehir hayatının gürültülü, stresli ve yorucu temposu içinde kendilerini mutlu ve huzurlu hissedecekleri ürünlerdir. Zengin seçeneği ile eğitim dünyasında her yaş gurubuna hitap eden hobi eğitim dünyası insanların eğlenirken öğrenmelerini ve aynı zamanda öğrenirken de eğlenmelerini amaçlar. Ahşap Maketler bütün insanlara “bir hayal kur çünkü hayalindir seni değerli kılan” diyerek beşikten mezara bütün insanların hayal kurmalarına ve hobi sahibi mutlu insanlar olmalarına hizmet eder. Bu amaçla %100 sağlıklı, zeka geliştirici ve öğretici aynı zamanda da mutlu eden ürünlerdir.

Ahşap maket iki veya daha fazla plakalardan oluşur ve bu plakalar üzerindeki parçaları ayırdıktan sonra parçaları birleştirerek uç boyutlu şekiller yapılır. Çocuklar hem zeka gelişimi hemde el becerilerini geliştirmek için alırlar, büyüklerde hobi olarak alır. 3 yaş üstü herkesin kullanabileceği mükemmel bir ürün. Ek olarak boyanabilir (Yüzde yüz doğal ahşaptır, hiçbir zararı yoktur).

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Software,Design & Development: Webimonline

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır