Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
 
  • Manyetik Alfabe Kutu Harfler

Manyetik Alfabe Kutu Harfler

Kod: ATS4651

40.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN MANYETİK ALFABE HARFLER KUTU OYUNCAK

 

 

 

Toptan oyuncak çeşitlerinin öncü firması yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. En uygun fiyatlar ile sizleri buluşturan İstanbul Toptan Ticaret manyetik alfabe oyun setini de sizlerle buluşturdu. Kendi özel kutusunda sizlere gönderilen manyetik harfler arkasındaki alan sayesinde metal yüzeylere yapışır.

 

Çocuklar manyetik ürün ile harfleri eğlenceli şekilde öğrenirler. Toptan oyuncak ürünleri arasında yer alan manyetik alfabe setinin içerisinde harfler bulunmaktadır. Rengarenk harfler olduğu için çocukların ilgisini hemen çekecek ve oynama isteği uyandıracak. Manyetik harfler ile çocuklar hem harfleri tanıyacak hem de kelimeleri oluşturarak nasıl yazıldıklarını öğrenecekler.

 

 

 

 

KUTU İÇERİĞİ

   74 Adet Manyetik Harf

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim