Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • MEVSİMLİK ÜRÜNLER
  • KIŞLIK ÜRÜNLER
 
  • Sıcak Su Torbası

Sıcak Su Torbası

Kod: KR340

35.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 30

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Kışınız sıcak geçsin...

Üşümeye çözüm bulamayanlara ısınmanın en geleneksel yolu.

 

Sıcak su torbası, ağrılarınızı hafifletmek veya kendinizi rahatlatmak için kullanabileceğiniz pratik bir araçtır. Her yaş grubunda insan tarafından kullanılabilir ve basit bir şekilde kullanılır. Bunlar, doğal malzemelerden üretilir ve sıcak su ile doldurularak kullanılabilir.

 

Sıcak su torbaları, bel ağrıları, boyun ağrıları, ayak ağrıları veya sırt ağrıları gibi birçok farklı ağrı tipine karşı etkilidir. Ayrıca, stresi azaltmak veya uyku kalitesini artırmak için de kullanılabilir.

 

Toptan sıcak su torbası almak isteyen müşteriler, çeşitli boyut ve renk seçeneklerinden yararlanabilirler. Ayrıca, farklı materyallerden üretilen torbalar, farklı amaçlar için uygun olabilir. Örneğin, pamuk veya mikrofiber gibi doğal malzemeler, cildinize yumuşak ve yumuşak bir dokunuş sağlar, ancak plastik veya naylon gibi dayanıklı malzemeler daha uzun ömürlü olabilir.

 

Sıcak su torbası satın almadan önce, müşterilerin tercih ettikleri malzemeyi, boyutunu ve renklerini seçmeleri önerilir. Ayrıca, torbanın maksimum sıcaklık seviyesini ve kaç kez kullanılacağını belirlemeleri önerilir.

 

Toptan sıcak su torbası satın almak, müşterilerin ağrılarını veya streslerini hafifletmek için pratik ve etkili bir yoldur. Doğal malzemelerden üretilen torbalar, cildinize yumuşak ve yumuşak bir dokunuş sağlar ve uzun ömürlü malzemeler daha uzun süre kullanılabilir.

 
Ürün Özellikleri
 
Kağuçuk sağlam malzemeden üretilmiştir
Kışın sıcak su terapisi yapılabilir
Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz.
Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz.

 

 

1 KOLİDE 100 ADET SICAK SU TORBASI BULUNMAKTADIR.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim