Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • MEVSİMLİK ÜRÜNLER
  • KIŞLIK ÜRÜNLER
 
  • Toptan Kullan at Şeffaf Yağmurluk
  • Toptan Kullan at Şeffaf Yağmurluk
  • Toptan Kullan at Şeffaf Yağmurluk

Toptan Kullan at Şeffaf Yağmurluk

Kod: C-1

9.15 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 100

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN Kullan At Şeffaf Yağmurluk

 

Toptan kullan at yağmurluk kullanımı çok kolay olan bu ürün sayesinde şemsiye taşımadan kurtulacaksınız.Kullan at özelliği sayesinde cebinizde çantanızda kolayca taşıyabilir ve kullandıktan sonra aynı şekilde katlayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

 

 

Yağmurluklar, yağmurlu havalarda giyilen ve giysilerinizi koruyan önemli aksesuarlardır. Toptan yağmurluk seçenekleri, her yaş ve tarza uygun farklı renk, boyut ve desen seçenekleri sunar. Ayrıca, toptan yağmurluklar uygun fiyatlıdır ve bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Toptan yağmurluklar, günlük hayatta, iş yerlerinde ve turizm sektöründe de popülerdir. Turistler, yağmurlukları yanlarında taşıyarak, yağmurlu havalarda rahat ve kuru kalabilirler. Ayrıca, işletmeler de çalışanlarına toptan yağmurluk vermeleri durumunda, günlük faaliyetlerini rahat ve kuru bir şekilde sürdürebilirler.

Toptan Yağmurluklar, günlük hayatta ve iş yerlerinde kullanılmasının yanı sıra, promosyon amaçlı olarak da kullanılabilir. 

 

Toptan yağmurluk seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlı toptan yağmurluk seçeneklerini bulmak için İstanbul Toptan Ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


 

 

Yağmurluk Kullanma talimatı

Ürün şeffaf paketli olup üç kez katlanmıştır.Kullan at Yağmurluk açılıp kullanıma hazır hale gelir.Elbiseniz üstüne kolayca geçirilip kullanıma hazır hale gelir.

 

Ürün Bilgisi

 

 

-Ürün Şeffaf özelliktedir.

-Ürün Üstünde dört adet çıtçıt bulunmaktadır.

-Ürün kapşonludur.

 

Ürün Renkleri

 

Şeffaf 

Pembe

Mavi

 

Ürün İçeriği

 

1 adet Toptan  Kullan at Şeffaf Yağmurluk

 

Türkiye'nin En Büyük Toptan Alış Veriş Sitesi

 

 

Ürünlerimiz Toptan Olup Kontrol Edilerek Anlaşmalı Kargolarla Gönderilmektedir.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim