Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • HEDİYELİK EŞYA
  • Anahtarlık
 
  • Hareketli Araba Vites Anahtarlık
  • Hareketli Araba Vites Anahtarlık
  • Hareketli Araba Vites Anahtarlık

Hareketli Araba Vites Anahtarlık

Kod:

27.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 12

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN HAREKETLİ ARABA VİTES ANAHTARLIK

 

 

 

Şık Tasarım: Toptan hareketli araba vites anahtarlıkları, şık ve dikkat çekici tasarımlarıyla öne çıkar. Genellikle minyatür vites kolu şeklinde tasarlanmış olan bu anahtarlıklar, otomobil tutkunları için mükemmel bir aksesuardır.

 

Gerçekçi Detaylar: Vites anahtarlıkları, gerçek araba viteslerinin detaylarına sadık kalacak şekilde tasarlanır. Bu sayede, kullanıcılar araba tutkularını günlük hayatlarına taşıyabilirler.

 

Kaliteli hareketli araba vites anahtarlıkları genellikle dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu, anahtarlığın uzun ömürlü olmasını sağlar ve kullanıcılarına uzun süreli bir keyif sunar.

 

Hediye Seçeneği: Hareketli araba vites anahtarlıkları, otomobil tutkunları için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir. Özel günlerde veya sadece sürüş tutkunu bir arkadaşa hediye olarak tercih edilebilir.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim