Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • İyi Ki Doğdun Kutulu Mum Gümüş

İyi Ki Doğdun Kutulu Mum Gümüş

Kod: ATS2572

7.90 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN İYİ Kİ DOĞDUN YAZILI KUTULU MUM GÜMÜŞ RENK

 

 

"Toptan İyi ki Doğdun Yazan Mum" doğum günü kutlamaları için mükemmel bir seçenektir. Bu mumlar, özel tasarımları ve "İyi ki Doğdun" yazısı ile sevdiklerinize uygun bir doğum günü hediyesi olarak kullanılabilir.

 

Toptan İyi ki Doğdun Yazan Mumlar, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Mumlar, farklı renk ve boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. 

 

Bu mumlar, doğal ve sertifikalı malzemeler kullanılarak üretildiği için, evinizde veya iş yerinizde kullanırken endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, mumlar, herhangi bir koku veya zararlı madde bırakmayacak şekilde üretilmiştir.

 

Toptan İyi ki Doğdun Yazan Mumlar, doğum günü kutlamaları için harika bir seçenektir ve aynı zamanda, doğum günü hediyesi vermek isteyenler için de uygun bir seçenektir. Ürünlerimizin kalitesinden emin olabilirsiniz ve en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır