Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Oyuncak Araba
 
  • Metal Oyuncak Araba 10 lu Set

Metal Oyuncak Araba 10 lu Set

Kod: ATS2609

115.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN METAL OYUNCAK ARABA 10 ADET 

 

 

 

Toptan Oyuncak Metal Araba Satın Alın

 

Oyuncak metal arabalar, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını beslemek için mükemmel bir oyuncak seçeneğidir. Toptan alışveriş sitemizde, metal arabaları en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kendi mağazanızda bu ürünleri satarak, işletmenizi büyütebilirsiniz.

 

Metal arabalar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çocukların oyun sırasında sert davranmasıyla kolayca kırılmazlar. Ayrıca, metal arabalar kendi kutusunda gönderilir, böylece güvenli bir şekilde taşınabilir ve saklanabilirler.

 

Toptan alışveriş sitemizde, metal arabaların fiyatları piyasadaki diğer satıcıların fiyatlarına göre oldukça uygun. Bu sayede, kârlılığınızı artırabilirsiniz. Metal arabalar ayrıca model araba olarak da adlandırılır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin sevdiği bir oyuncak seçeneğidir.

 

Toptan oyuncak metal arabaları, mağazanızda göz alıcı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu, müşterilerinizin ürünlerinize ilgisini artıracak ve satışlarınızı artıracaktır. Ayrıca, müşterilerinize metal arabaların dayanıklı olduğunu ve uzun süre oynayabileceklerini söyleyerek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

 

Sonuç olarak, toptan alışveriş sitemizde satışa sunduğumuz oyuncak metal arabaları uygun fiyata satın alarak, işletmenizi büyütebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünler, müşterilerinizin ilgisini çekecek ve satışlarınızı artıracaktır. 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim