Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Toptan Meyve Kesme Oyunu

Toptan Meyve Kesme Oyunu

Kod: ATS1179

12.37 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN SEBZE MEYVE KESME OYUNU

 

Çocuklarınızın el becerileri, el göz koordinasyonları hızlıca gelişsin isteyen anne ve babalar, Bu ürün tam da sizlere göre. Çocuklar her zaman oyun oynamaya meyillidirler. Son yıllarda bu oran daha çok dijitale kaysa da oyun isteği her zaman içlerinde bulunmaktadır. Oyun çocuğu hayata hazırlar; karşılaşabileceği durumlarla ilgili onlara bir ön hazırlık olr.

 

Meyve sebze kesme seti de işte tam da böyle bir ürün. Çocuklar oyun oynarken hem el göz koordinasyonlarını geliştirecek hem de el becerilerinin artmasını sağlayacaklar. Bir şeyler başarma duygusunu tadan çocukların öz güvenleri de artacak.

 

Toptan oyuncak ürünlerinin öncüsü olan İstanbul Toptan Ticaret toptan sebze meyve kesme setini her zaman olduğu gibi en ucuz fiyat ve ücretsiz kargo avantajları ile sizlere sunmaktadır.

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENK ve MODELLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Asetat Kutu

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır