Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Mum
 
  • Pastel Yeşil Uzun Mum 15 cm 10'lu
  • Pastel Yeşil Uzun Mum 15 cm 10'lu

Pastel Yeşil Uzun Mum 15 cm 10'lu

Kod:

12.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

PASTEL YEŞİL UZUN MUM 15 CM 10'LU

 

Sitemiz, toptan uzun pastel mum satışı yapmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı toptan mumlarımız, müşterilerinizin organizasyonlarına zarafet katmak için idealdir. Paketlerimizde 10 adet uzun mum ve mum altlıkları bulunmaktadır.

 

Toptan mum paketlerimiz, farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Bu mumlar, özel günlerde kullanılabileceği gibi, günlük yaşamda da ev dekorasyonu için kullanılabilir. Uzun boyu sayesinde daha şık bir görünüm sağlar ve mum altlığı ile birlikte kullanıldığında herhangi bir yanlışlık olmadan kullanım sağlanır.

 

Siz de kendi mağazanızda toptan mum satışı yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sitemizdeki toptan mum paketlerimiz, en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 

Toptan mum satın alırken, kalite ve fiyat arasında doğru bir denge sağlamak önemlidir. Sitemizdeki toptan mum paketleri, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Toptan uzun pastel mumlar, her türlü organizasyon için harika bir seçimdir. Siz de müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak için toptan mumlarımızı tercih edebilirsiniz. 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim