Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Kullan At Ürünler
  • Çatal - Bıçak - Kaşık
 
  • Toptan Plastik Çatal Yeşil Renk

Toptan Plastik Çatal Yeşil Renk

Kod:

10.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 10

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN PLASTİK ÇATAL YEŞİL RENK

 

 

 

Toptan doğum günü parti süsleri arasında yer alan özellikle yemekli organizasyon ve partilerde kullanılan plastik kullan at çatal çeşitleri toptan en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmuştur. Kaliteli plastikten imal edilmiş olan toptan tek kullanımlık çatal farklı farklı renklerde üretilmiştir. 

 

Toptan parti malzemeleri nerede satılır sorusunun tek cevabı olan İstanbul Toptan Ticaret; toptan kullan at parti ürünlerini de hem çeşit hem de uygun fiyatlarıyla sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Toptan plastik çatal çeşitlerini isterseniz parti ve organizasyonlarınızda isterseniz de ev, ofis gibi mekânlarınızda günlük olarak kullanabilirsiniz.

 

Toptan çatal çeşitlerini organizasyonlarınızın konsept rengine göre belirleyebilirsiniz. Çatal rengine göre plastik tabak, masa örtüsü, plastik bıçak gibi ürünleri seçebilirsiniz. Toptan parti malzemeleri istoç mağazalarının en uygunlarından olan firmamız Tahtakale toptan parti malzemeleri ve Eminönü toptan parti malzemeleri çeşitlerinin de öncü kuruluşudur. Bol çeşit ve en uygun fiyatlar ile kullan at parti ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

 

 

PAKET İÇERİĞİ

  25 Adet Plastik Kullan At Çatal

 

 

 

GÖRSEL RENK TEMSİLİDİR. RENK TONLARINDA DEĞİŞİKLİK OLABİLİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim